Замовити дзвінок
Офіційний сайт
представника виробника ENERPIA Ltd, Південна Корея в Україні
Ваше місто:
Київ
Гаряча лінія
Замовити дзвінок

МОНТАЖ

Професійний монтаж TeploPipe всього за 1-3 дні
Монтажні роботи в будинку площею 100 м2 займають в середньому 3 дні, що значно скорочує термін введення будинку в експлуатацію. У кожній кімнаті системи працюють автономно один від одного, тому запускати будинок можна поетапно.

Електро-водяний
підлога TeploPipe

Утеплювач (піноплекс,
терміт або ін.)

Арматурна сітка
3-4 мм, осередок 10х10 см
або 20х20 см

Пластикові
хомути

Розподільна
коробка

Укладання системи: покроковий монтаж
Укладання систем TeploPipe
Необхідно очистити поверхню підлоги, розкласти по всьому периметру теплоізоляцію, армуючу сітку і закріпити на ній трубу TeploPipe.
1.
2.
Монтаж розподільної коробки
Встановити розподільну коробку і завести в неї обидва кінці труби. Ізолювати її скотчем або гідроізоляційним герметиком.
Монтаж терморегулятора
Заміряти опір системи. Встановити датчик температури підлоги. Підключити систему до терморегулятора, а його до електричної мережі.
3.
4.
Заливка стяжки
Закріпити демпферну стрічку по периметру приміщення і залити цементно-піщану стяжку. Рекомендована товщина стяжки-4-5 см. але не більше 8 см.
Укладання підлогового покриття
Після висихання стяжки можна укладати підлогове покриття-ламінат, лінолеум, плитка, керамограніт, паркет для теплої підлоги.
5.
6.
«Сухий » монтаж системи TeploPipe
Є не менше 3 способів монтажу без стяжки: в дерев'яні бруски, пінополістирол або спеціальне полістирольні плити з пазами. Потрібен фахівець з монтажу!
Як зробити стяжку
Замішати своїми руками
Суміш з піску, цементу і води. Професіонали додають фібру і пластифікатор. Найоптимальніше співвідношення: на одну частку цементу три частки піску, дві частини води на одну частину цементу.
Купити суху суміш
Готові сухі суміші для стяжки підлоги продаються в будівельних магазинах і гіпермаркетах. Залишається тільки додати води.
Замовити машину готової суміші
В цьому випадку вам привезуть готову рідку стяжку, заллю і вирівняють підлоги. Своїми руками робити нічого не доведеться.
Особливості підлогових покриттів
Електро-водяна підлога TeploPipe підходить для укладання під більшість підлогових покриттів. Але кожне покриття по-різному проводить тепло, більш-менш інтенсивно. Деякі підлогові покриття зовсім не підходять для теплої підлоги, так як мають погану теплопровідність.
Плитка / керамограніт
Краще за всіх інших підлогових покриттів проводять і віддають тепло.
Ламінат
Добре проводить тепло і часто укладається на теплу підлогу. Забезпечує м'яке комфортне тепло.
Лінолеум / ПВХ-плитка
Лінолеум і ПВХ плитка дуже добре проводять тепло від теплої підлоги.
Ковролін
Килимові покриття, натуральні або синтетичні, грають роль утеплювача, тому властивості теплопровідності досить середні. На теплу підлогу укладати можна, але не в разі, коли тепла підлога – основне опалення в будинку.
Паркет
Для теплої підлоги найкраще підходить дубовий і інженерний (багатошаровий) паркет за умови, що виставлена температура підлоги на терморегуляторі не перевищує +28 °С.При більш високих температурах паркет може розсохнутися.
Дерев'яні дошки
Чи не підходять для теплої підлоги: погано проводять тепло.
Пробка
Не підходить для теплої підлоги: погано проводить тепло.

  Залишилися питання по монтажу?
  Замовте консультацію технічного фахівця. Він розповість, які додаткові матеріали і в якій кількості потрібні для монтажу, а також розрахує вартість монтажу теплої підлоги «TeploPipe» на вашому об'єкті.

  Заполните это полеЗаполните это поле

  Заполните это полеЗаполните это поле

  Заполните это полеЗаполните это поле

  ×
  Замовити зворотний
  дзвінок

   Заполните это поле

   Заполните это поле

   ×
   Отримати
   прайс і каталог
   Дізнайтеся про ефективний спосіб опалення будинку без котла і радіаторів, C економією на капітальних витратах в 2-3 рази в порівнянні з котловим опаленням.

    Заповніть форму і отримаєте каталог з порівняльною таблицею систем опалення та вартістю теплої підлоги TeploPipe. Інформація прийде на вашу пошту.

    Заполните это полеЗаполните это поле

    Заполните это полеЗаполните это поле

    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду
    на обробку персональних даних
    Отримати
    безкоштовний розрахунок
    Надішліть запит на безкоштовний розрахунок, щоб професійно розрахувати необхідну кількість систем для вашого приміщення.
    ×


     Заполните это полеЗаполните это поле

     Заполните это полеЗаполните это поле

     Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду
     на обробку персональних даних