Замовити дзвінок
Офіційний сайт
представника виробника ENERPIA Ltd, Південна Корея в Україні
Ваше місто:
Київ
Гаряча лінія
Замовити дзвінок
Про компанію

- Виробником і дистриб'ютором електро-водяної теплої підлоги TeploPipe на території України є компанія Enerpia - найбільший постачальник електричних теплих підлог з Південної Кореї і компанія, яка вже багато років займається монтажем опалення в сегменті приватного житлового будівництва.

- Компанія Enerpia, будучи спеціалізованим виробником різних рішень і будівельних підлог, застосовують технології електричного обігрівання, на основі зібраних технологій і досвіду з 2003 року, поставляє свою продукцію для програм державних закупівель, об'єктів державного управління, великих будівельних об'єктів і великим будівельним компаніям в Кореї, а також експортує системи і технології в 28 країн по всьому світу.

Надішліть заявку на сайті або по телефону – ми передзвонимо і проконсультуємо-Виїмо на об'єкт, якщо необхідно - безкоштовно зробимо розрахунок – укладемо з вами договір – ви вносите оплату – ми поставляємо і монтуємо систему опалення – у вас тепло і відмінний настрій

Доставка в будь-яку точку України

Завдяки налагодженій логістиці та вибудуваній дилерській мережі, ми доставляємо системи TeploPipe в будь-який населений пункт країни, де є термінал транспортної компанії.

Відвантажуємо від 1 системи.

Щоб придбати електро-водяна підлога TeploPipe, звертайтеся центральний офіс компанії  або до офіційного дилера в своєму місті.

Замовити каталог
Калькулятор
×
Замовити зворотний
дзвінок

  Заполните это поле

  Заполните это поле

  ×
  Отримати
  прайс і каталог
  Дізнайтеся про ефективний спосіб опалення будинку без котла і радіаторів, C економією на капітальних витратах в 2-3 рази в порівнянні з котловим опаленням.

   Заповніть форму і отримаєте каталог з порівняльною таблицею систем опалення та вартістю теплої підлоги TeploPipe. Інформація прийде на вашу пошту.

   Заполните это полеЗаполните это поле

   Заполните это полеЗаполните это поле

   Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду
   на обробку персональних даних
   Отримати
   безкоштовний розрахунок
   Надішліть запит на безкоштовний розрахунок, щоб професійно розрахувати необхідну кількість систем для вашого приміщення.
   ×


    Заполните это полеЗаполните это поле

    Заполните это полеЗаполните это поле

    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду
    на обробку персональних даних